Sosyal Medya Bilinirliğinizi Arttırın

Sunmuş olduğunuz fırsatları kampanyaları duyuruları etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurun hayran kitlesi oluşturun günlük planlamalar yapın müşterilerinize sektörünüze uygun içerikler sunun.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Paylaşımları

Zaman ve mekân sınırlaması olmadan paylaşımlar içerikler sunuyoruz

Seo İçerikli Paylaşımlar

Metin yazarlarımız tarafından hazırlanan seo destekli içerikler sunuyoruz

Video Paylaşımları

Sosyal medya kanallarına ve arama motorlarına uygun reklamlar sunuyoruz

Fotograf Paylaşımları

Sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetlerin sosyal medya paylaşımlar sunuyoruz

Sosyal Medya Takibi

sosyal medya uzmanlarımızla yapılan ürünlerinize yada hizmetlerinize yönelik haftalık planlamalarla günlük içerik paylaşımı ve gelen yorumlara sizin adınıza cevaplayarak yada yönlendirmeler yaparak sitenize yada kişisel paylaşımlarınızı fırsatlara dönüştürüyoruz

Sosyal Medya Reklamları

Her geçen sene dijital kanallara ayrılan bütçe oranları yükselmektedir.Yeni bir oluşum olarak düşünüldüğünde sosyal medyanın toplum üzerinde de etkisi büyüktür ve ülkeler arası kültür ile yaşam şartlarına bağlı olarak kullanım oranlarında da farklılıklar gözlemlenir. Ülkemizde sosyal medya kullanım oranları yükselmeye devam etmektedir. Son istatistiklere göz attığımızda Türkiye sosyal medya kullanım oranlarında Avrupa sıralamasında yer almaktadır.
Sosyal Medya’da bilgi paylaşımını gerçekleştirir ve anında çok geniş kitlelere ulaşabiliriz

Facebook Reklamları

Youtube Reklamları

İnstagram Reklamları

Lİnkedin Reklamları

Sosyal Medya Haberciliği

Sosyal Medyanın yaygın olarak kullanılmaya başladığı alanlardan biri de haber aktarımıdır. Geleneksel gazeteciliğe göre çok daha hızlı haber edinme imkanı sağlayan sosyal medya neredeyse örneğine artık hiç rastlanmayan yurttaş gazeteciliğini yeniden doğurmuştur. Bireyler şahit oldukları olayları sosyal ağlar sayesinde çok kısa sürede binlerce hatta milyonlarca insana ulaştırma şansına sahip. Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hem haberi internet aracılığı ile sosyal ağlarda paylaşmak hem de paylaşılan bilgilere kolayca ulaşmak mümkün olmuştur.