Ödeme Güvenliği

E-Ticaret  Paneli ödeme ve tahsilat işlemleri için Kredi kartı bilgilerinin güvenliği  256 Bit SSL kullanılmaktadır  

güvenlik

3D Secure Güvenli Alışveriş Nedir?

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

3d-güvenlik

3D Sisteminin Kart Sahibine Faydalar ?​

İnternet alışverişlerinizde, 3D Secure / Verified by Visa / SecureCode, mevcut kart bilgilerinizi korur. Sisteme kayıt olmak ve kullanmak çok kolaydır.Koruma: 3D Secure, mevcut kart bilgilerinizi, kendinizin belirleyeceği şifreniz ve kişisel güvenlik cümleniz ile korumaya alır.Kolaylık: Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapamaz. 3D Secure şifrenizi sadece siz bilebilirsiniz.Kolay Kayıt ve Kullanım: Sisteme kayıt olmak internet üzerinden çok kolaydır. Kayıt olduktan sonra, tek yapmanız gereken ödeme sırasında şifrenizi girmek.

PCI-DSS

Pci Dss Nedir ?

PCI DSS, Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı anlamına gelmektedir. PCI DSS ‘in amacı kredi kartı tahsilat sistemlerinde kart veri güvenliğini sağlamaktır. PCI standartları uluslararası kart sağlayıcıları olan Visa, Mastercard, American Express, Discover Financial Services ve JCB International gibi kurumlar tarafından oluşturulmuş olan PCI Komitesi tarafından geliştirilmiştir. PCI DSS, kredi kartı tahsilatı yapan işletme ve kurumların kart bilgisi güvenliğini sağlamak için uymaları gereken teknik ve güvenlik kriterlerini oluşturmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Deneme Sürümünü 15 Gün Ücretsiz Kullanmak İçin Lütfen Bilgilerinizi Giriniz.

Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi 131/1 Daire 2 Cevizli/kartal İstanbul, 34850  İletişim: 0850 333 7 101  /  E-Mail : [email protected]

© 2012-2020 Eticaretpaneli  E-ticaret Yazılımları | Tüm Hakları Saklıdır

yerli üretim
Call Now ButtonMüşteri Danışma Hattı