Entegre Sistemler

Sizde İşinizi Hemen E-ticaret Taşıyın Hızla Büyüyen Pazarda Yerinizi Alın!

E-ticaret Paneli E-ticaret  yazılımları Türkiye ‘de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. 

anadolubank
halkbank
ziraatbankası

E-ticaret Paneli E-ticaret ve E-tahsilat yazılımları Türkiye ‘de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın Özel entegratör firmaların sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. 

imzapos Sanalpos Sistemleri
paratika
moka

Ürünlerinizi tek panelden yönetmeye yarayan N11,Gittigidiyor,Trendyol,,Amazon,Pttavm ve Hapsiburada Entegrasyon`larımız İle stok, fiyat, ürün bilgileri aktarımlarını gerçekleştirerek kolay bir şekilde entegre olabilirsiniz.

n11com
gittigidiyor
trendyol entegrasyon

ERP-CRM gibi ticari yazılımlar kullanıyorsanız, Eticaret yaparken fiziksel mağazanızdaki stoklarla birlikte online mağazanızdaki stokları yönetebilirsiniz

logo-yazılım
nebim yazılım
netsis yazılım

Dijital İletişim Araçları

E-ticaret firmaları için SMS ve Sanal Santral hizmetleri sunan Netgsm,Şahin sms iş ortaklarımız hazır olarak sunmaktadır. 

netgsm
şahinhaberleşme
basscell

Kargo ve Lojistik

Kargo Entegrasyonları tanımlı olarak gelmektedir Sipariş hazır olduğunda, tek tuş ile siparişler kargo şirketlerine bildirilir. Bu şekilde, her siparişin ödemesinin kapıda ödeme veya ödemenin alındığı siparişin gideceği adres bilgisi lojistik şirketine aktarılmış olur.

ups kargo
yurtiçi kargo
mng kargo

Sizde İşinizi Hemen E-ticaret’e Taşıyın !

 E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin     E-ticaretPaneli Danışma Hattı : 0850 333 7 101  

Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi 131/1 Daire 2 Cevizli/kartal İstanbul, 34850  İletişim: 0850 333 7 101  /  E-Mail : [email protected]

© 2012-2020 Eticaretpaneli  E-ticaret Yazılımları | Tüm Hakları Saklıdır

yerli üretim
Call Now ButtonMüşteri Danışma Hattı