E-ticaretpaneli

Profesyonel Eticaret Sistemleri

Hızla büyüyen e-ticaret pazarında sizde yerinizi alın. Profesyonel hizmetlerimiz ve işinde uzmanlaşmış ekibimiz ile işinizi büyütmenize destek olalım

 • Tüm Cihazlarla Uyumlu Tasarım
 • Kuulanıcı Dostu Arayüz
 • Seo Uyumlu Altyapı
 • Detaylı Sipariş Yönetimi
 • Tüm Bankaların Sanal Postu
 • Ticari Yazılım Entegrasyonu
 • Kategori ve Ürün Bazlı Taksitlendirme

Mobil Responsive

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı Smartphone ( Akıllı Telefon ), Tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve optimizme edilmiş bir tasarım ile, dilediğiniz herhangi bir yerden ziyaretçilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz. Toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan pazarda Ios, Android, Windows Phone uyumlu tasarımlarla eticaretpaneli sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olun. Mobil responsive kesinlikle mobil APP karıştırmamalıdır

Kategori Marka ve Ürün (Seo) Yönetimi

Ürün Marka Kategori bazlı SEO modülümüz ile Arama motorlarında üst sırala gelebileceğiniz en önemli modüllerimiz,den biridir Profesyonel yardıma ihtiyaç duymadan belirlediğiniz anahtar kelimeleri eticaretpaneli ile SEO optimizasyonu,nu kolayca yapabilirsiniz kullanıcı dostu yönetim panelimiz ile birlikte sanal mağazanız için gerekli tüm işlemlerini basit bir şekilde kurgulayabilirsiniz.

Detaylı Sipariş Yönetimi

Detaylı raporlama sistemi ile sipariş adımında birden çok adımla ilgili detaylı raporlama mevcut olup. Sipariş esnasında müşterinizin alışveriş ile ilgili tüm adımları görebileceğiniz özelleştirilmiş panel sayfası ile siparişlerinizi sanal mağaza üzerinden tüm adımlarını belirleyebilirsiniz. Gelen siparişlerde var olan düzende müşterinizin ödeme adımları ile ilgili detaylı raporlama sayesinde harici bir ekrana gerek kalmadan tek ekran üzerinden işlemlerinizi güncelle’ye bilirsiniz.

Hazır Sanal POS Modülleri

Türkpos, İPara, iyzico, Payu, Hepsipay, Moka ile Bankaların Sanal POS’larını toplu olarak bünyelerinde barındıran ödeme şirketleri ile sanal mağazanızı entegre çalıştırın. Tüm kredi kartları için tek çekim veya taksitli alışveriş imkanı sağlayın.

E-Ticaret Sitesi Açmak İsteyenlere Önerilerimiz

Bir e-ticaret sitesi kurarak bu şekilde para kazanmak isteyenlerin bilmesi gereken püf noktaları vardır. Domain – hosting hizmeti almak, e-ticaret sitesi yazılım desteği almak, internetten satış için şirket kurmak gibi aşamaları geçtikten sonra her şey tamamsa ve artık satış yapmak için önünüzde hiçbir engel yoksa ilk aşamada yapmanız gerekenleri de bilmenizde fayda var. Bu bilgilerin büyük şirketler tarafından pazarlama stratejileri arasında sayıldığını da hatırlatmak isteriz.

 • E-ticaret sitesi adresini sosyal medya hesapları aracılığı ile tanıdığınız herkesle paylaşın. Bu işe aile bireylerinizden ve yakın arkadaşlarınızdan başlayın. Onlardan sözlü olarak da sitenizin tanıtımını yapmalarını ve duyulmasına katkı sağlamalarını isteyin. Kişisel sosyal medya hesaplarınızın tümünden sitenizin linkini ve satışta olan ürünlerinizin sayfa linklerini sıklıkla paylaşın. Bu paylaşımların arkadaşlarınızın arkadaşları ve onların da arkadaşlarına ulaşmasını sağlayın. Bu paylaşımlar size az da olsa satış ama çok bilinirlik olarak geri dönecektir. Paylaşımlarınızda arkadaşlarınızdan alışveriş yapmalarını değil, sadece paylaşmalarını isteyin. Bu manevi desteğe kimse “hayır” demeyecektir.
 • Facebook ve Google reklamları hakkında bilgi edinin. Bütçeniz elverdiğince bu reklamlardan satın alın. Çünkü Google ve Facebook, ağlarına dahil olan kişilerden özel ilgi alanları, yaptıkları iş gibi bilgiler alırlar. Bu platformlarda vereceğiniz reklamlarda da size hedef kitlenizi sorarak o şekilde yönlendirme yaparlar. Bu reklamlar sayesinde doğru kitlelere ulaşmanız mümkündür.
 • E-ticaret sitesi blogu kurmak da önemli adımlardan biridir. Sitenizin blogunu mutlaka kurun ve güncel olarak yazılar ekleyin. Eklediğiniz yazılar ürünlerinizle, hizmetlerinizle ilgili olsun. Bu blog sitenizin kendini ifade etme alanıdır.
 • Sosyal medya platformlarındaki sitenizdeki ürünlerle ilgili gruplarda paylaşımlar yapın. Sitenizle ilgili oluşturacağınız sabit bir sanal kartvizit Bu gruplarda bu kartvizite paylaşarak link ekleyin.
 • Paylaşımlarınızda e-ticaret sitesi satışını artırmak için vaatlerde bulunun. Hediye çeki, indirim kuponu, çekilişler kullanıcıların her zaman ilgisini çeker. Bu vaatlerinizi zamanında gerçekleştirin. Sitenizin güvenilirliğini önemseyin.
 • Ürünlerinizin videolarını çekin, ancak bu videoların kalitesine özen gösterin. Bu videoları sosyal medyada paylaşın.

Hızla büyüyen e-ticaret pazarında sizde yerinizi alın.

Profesyonel hizmetlerimiz ve işinde uzmanlaşmış ekibimiz ile işinizi büyütmenize destek olalım

Sektörel Referanslarımız

Referanslarımızın bir kısmı görüntülenmektedir. Sektöre ait referanslarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.eticaretpaneli 400’e yakın eticaret sitesinin yazılım altyapı sağlayıcısıdır.