TÜRKİYENİN EN GELİŞMİŞ E-TİCARET SİSTEMİ

Sizde İşinizi Hemen E-ticaret Taşıyın Hızla Büyüyen Pazarda Yerinizi Alın!

YÖNETİM PANELİ

Yönetici Panel Özeti

Toplam Siparişler, Satışlar, Müşteriler, Online kişiler, Satış Analitikleri Ürün Bazlı Arama Raporu,Miktara Göre Çok Satanlar,Tutara Göre Çok Satanlar,Tamamlanmayan Satışlar Gibi Bir Çok Raprlama Sistemi.


DETAYLI VE BASİT

Ürün Yönetim Paneli

İster Detaylı İsterseniz Basit Nasıl Kullanıcağınızı Siz Karar Verin.Stok takip yönetimi,Ürün Bazlı Fiyat Belirleme ve Daha Fazlası


ÇOKLU MAĞAZA YÖNETİMİ

1`Den Fazla Web Sitesini Tek Panelde Yönetme

Bir yönetici arayüzünden birden çok mağazayı yönetin. Ürünleri farklı mağazalarda görünecek şekilde ayarlayın. Her mağaza için farklı bir tema seçin. Mağaza ayarlarını yerelleştirin. Mağaza başına ürün fiyatlarını ayarlayın.


MÜŞTERİ ROLLERİ

Müşterilerinizin Rollerini Siz Belirleyin

İster Yönetici,İster Bayi,İster Ziyaretçi,İster Toptancı Müşteri Gruplarınızı Ayırabilir İstediğiniz Komisyon Oranını Belrleyerek Dilediği Gibi Alışveriş Yapma İmkanı Tanıyabilirsiniz.


Image

ÇOKLU DİL SEÇENEĞİ

Dünyanın Heryerinde Satışa Hazır OLun

Sınırsız Dil desteği İp Bazlı Otomatik Dil Algılama Ürün Kategori Dil Desteği Arama Motorları E-ticaret Sitesinde Her Bir Dil İçin Ayrı Ayrı İndeks Oluşturabilirsiniz.


ÇOKLU PARA BİRİMİ

Amerikan Doları-Rus Rublesi - RUB

Çoklu Para Birimi Desteği Dünyanın Herhangi Bir Ülkesinde Satışa Hazır Bir Konumdasınız.

Image

Image

MÜŞTERİ ALIŞVERİŞ SEPETİ

Sepette Bırakılan Ürün Tespiti

Müşterileriniz Ziyaretçi Olarak Sisteminizde Alışveriş Yapmak İsterken Anlık Bir Durumda Sepeti Terketmek Durumunda Kaldığı Takdirde Müşterilerinizin Sepette Bıraktığı Ürünleri ve Müşteri Bilgilerini Tespitini Sağlamaya Yarayan Modüldür.


MÜŞTERİYİ TAKLİT

Müşterinize Kolay Alışveriş Deneyimi Sunma

Müşteri taklit sistemi :Seçilen müşterinin profilinden web sitesini incelemeye olanak tanır bu sayede müşterilerinizin tüm adımlarını siz tamamlayabilirsiniz.

Image

MÜŞTERİ HİZMETLERİ ARACI

Ürün İade Entegrasyonu

Ürün iade yönetimi ile sipariş değiştirme ve kısmi para iadesi araçları ile müşteri memnuniyetini artırın müşteri yönetim sistemi ile mükemmel bir müşteri hizmeti sunun.


RESPONSİVE TASARIM

Nereye Giderseniz Gidin Müşterileriniz Yanınızda Olsun

Tüm tasarımlarımız, mobil cihazlarla optimize edilmiş bir şekilde tasarlanmıştır web siteniz tüm cihazlarla uygun bir şekilde görüntülenir ve müşterileriniz dilediği zaman, dilediği yerden göz atabilir ve ürünlerinizi satın alabirler.


İŞİNİZ HEP YANINIZDA

Mobil ve Tablet Optimize Edilmiş Yönetim Paneli

Tamamen responsive duyarlı yönetim paneli sayesinde, mobil cihazınızdan tüm online web sitenizi kolayca yönetin. Nerede olursanız olun işinize hep yanınızda olsun.


KONTROL SİZDE

Widget Tasarımlar

Html Css İle Temanızın Dilerseniz Rengini,Fontlarını Yada Tasarımı Değiştirebilirsiniz Tamamen Özgür ve İsteklerinize Göre Sitenizi Tasarlayabilirsiniz.


RESPONSİVE DUYARLI TASARIM

Mobil Responsive Kesinlikle Mobil App Karıştırmamalıdır.

Günümüzde Hemen Hemen Herkesin Yanına Almadan Dışarı Çıkamadığı Smartphone ( Akıllı Telefon ), Tabletler Gibi Cihazlara Özel Olarak Kodlanmış ve Optimize Edilmiş Bir Tasarım İle, Dilediğiniz Herhangi Bir Yerden Ziyaretçilere Keyifli Bir Alışveriş Deneyimi Yaşatabilirsiniz.Toplam 1 Milyardan Fazla Kullanıcıya Sahip Olan Pazarda Ios,Android,Windows Phone Uyumlu Tasarımlarla Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun.


SINIRSIZ KATEGORİ

Sınırsız Kategori Tanımlama

Sınırsız Kategori ve Alt Kategori Oluştura Bilir Binlerce Ürün Tanımlayabilirsiniz.


pdf katalog

PDF EXCEL ÜRÜN SEÇENEKLERİ

Online Kataloğunuzu Hazırlayın

İsterseniz Pdf Katalog Olarak Ürünlerinizi Hazırlaya Bilir isterseniz (excel) Tablosunda Hazırlamış Olduğunuz Ürünleri İçeri Yada Dışa Aktarabilirsiniz.


SINIRSIZ ÜRÜNLER

Sınırsız Ürün Tanımlama

Dilediğniz Kadar Ürünü Ücretsiz Yükleyebilirsiniz.

TEKRAR EDEN ÜRÜNLER

Her Seferinde Siparişe Son

Düzenli Ödeme Yapan Müşterileriniz için Belirtilen Periyotlarda Sipariş Oluşturabilirsiniz.


ürün kiralama

ÜRÜN KİRALAMA

Sektör Bazlı Kullanım

Kiralama Ürünleri Belirli Bir Zaman Zarfında Müşteriye Kiralanabilecek Ürün Oluşturmanıza Olanak Sağlar.


hediye çeki

HEDİYE ÇEKİ

Sektör Bazlı Kullanım

Ürün Hediye Çeki Olarak Seçilirse Bir Ürünün ile İlişkilendirilebilir. Farklı Ürün Grupları için Kampanya Modelleri Oluşturulabilir. Ör, Gömlek Alan Bir Müşteriye 10 tl'lik Hediye Çeki Tanımlayabilirsiniz. Hediye çeki tipi fiziksel ise ürün satın alım gerçekleştiğinde oluşan kod ile müşteriye bir fiziksel hediye çeki gönderebilirsiniz. Sanal olarak seçim yaparsanız satın alım gerçekleştiğinde oluşan kod müşteriye e-posta olarak iletilir Eğer hediye çeki tutarı satın alım fiyatından farklıysa (ör, 10 tl'ye alınan bir çek 20 tl olarak kullanılabilecekse) tutar burada belirtilmelidir. Aksi takdirde ürün fiyatı baz alınacaktır


İndirilebilir Ürünler

İNDİRİLEBİLİR ÜRÜNLER

Ürünlerinizi Satmayı Kolaylaştırın Tek Yapmanız Gereken Ürünü Yükleyin ve Fiyatı Ayarlayın.Ürünleriniz Satılmaya Hazırdır.

Ürün Değerlendirme

ÜRÜN DERECELENDİRMELERİ

Müşterilerinizin Ürün İncelemeleri, Müşterilerin Verdiği Kararları Almayı Teşvik Eden En Önemli Faktörlerden Biridir. Yorumlar ve İncelemeler Derecelendirme Seviyelerine Göre Satışlarınızı Artrmakta Yardımdımcı Olacak Bir Modüldür.

hediye puanları

HEDİYE PUANLARI

Belirlediğiniz Satış Miktarına Göre Satın alımlarda müşterilerinizin ne kadar puan kazanacağını belirtin


İSOFT RESTfull API?

web api iSoft API kullanarak işinizi hızlandırabilir, kazancınızı arttırabilirsiniz! E-ticaret müşterimiz iseniz başlamak için ilk adım olarak API modülümüze sahip olmalısınız.

Bunun için modül mağazamızı ziyaret edebilir veya linke tıklayarak modülü inceleyebilirsiniz. Birden fazla uygulama için tek API yeterli.API modülünü E-ticaret sayfanıza entegre ettikten sonra sınırsız sayıda API anahtarı oluşturabilir. Sınırsız sayıda uygulama ile bağlantıya geçebilirsiniz. Kendi uygulamanızı geliştirebilir veya 3. parti yazılımlara entegre olabilirsiniz.iSoft API ile artık sınırlamalar kalkıyor. Harici uygulamalar geliştirmek veya hazır platformalara entegre olmak artık çok kolay.

Peki Nedir iSoft API?

iSoft API developer.imzasoft.com adresi üzerinden hizmet veren RESTfull API yardımı ile firmanızın bireysel ve kurumsal tüm yönetim işlemleri için E-ticaret mağazası üzerinde yapabildikleri neredeyse tüm işlemleri otomatik olarak veya toplu halde yapabilecekleri metodları içeren bir servistir.

iSoft API ne için kullanılır?

iSoft API ile E-ticaret platformunuzu bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Geliştirici iseniz E-ticaret mağazanızdaki müşterilere, ürünlere, siparişlere ve hemen hemen diğer tüm verilere erişebilirsiniz. Ayrıca farklı uygulamalar oluşturarak E-ticaret mağazanıza ürünler aktarabilir, güncel stok takibi yapabilirsiniz. Mobil uygulamalar, pazar yeri platformları(N11, Ebay, Akakçe) ve ERP sistemlerine erişim sağlayabilirsiniz.

iSoft API Doğrulama ve Güvenlik Sistemi?

iSoft API 2 aşamalı doğrulama sisteminden oluşur. İlk önce kullanıcı bilgilerinizle eriştiğiniz E-ticaret mağazanız üzerinden erişimin sağlanacağı dış kaynak için alan adı ve api anahtarı tanımlaması yapılır Daha sonra bu bilgilerle bağlantı sağlayan dış kaynağa geçici bir erişim anahtarı verilir. Kaynak bu anahtarı kullanarak istediği alanlara erişerek işlemler yapabilir.